Var god vänta...

Produkten har lagts till i kundvagnen.Se kundvagnen här
Redan kund? Logga in            Inte registerad? Registrera dig
Produkter: 0    Totalt: 0:-
Kundvagn
Avbetalning Ansök om studentfinans Köpvillkor Support Om Oss
» Studentpriser på hela sortimentet
» Studentfinans utan krav på inkomst
» Räntefria lån!
Sök



Preferred Partner 2010

 
Sveriges Bästa Finans!
Nu utan krav på inkomst
för studenter!
 


Välj mellan:

- 90 dagars faktura -
- 180 dagars faktura -

- Räntefri avbetalning -

Givetvis erbjuder vi också

Marknadens säkraste
kort- & bankbetalning

 

Kablar


Visa samtliga produkter
Starta parametersök  
Ändra söket
Sortera på 
Visar 1-60 av 4905 objekt 1 2 3 4 5 ... 82 Nästa
3SIXT
 = På lager
 = Inte på lager
3SIXT 41312
3SIXT 41312
SKU: 41312
fr. 3:-/mån
 
Köp
Studentpris 64:- inkl. moms 
På lager
ACER
ACER HDMI(A) TO VGA CONVERTER
ACER HDMI(A) TO VGA CONVERTER
SKU: NP.CAB1A.001
Typ: Video Converter  -  Koppling 1: VGA (D-Sub)  -  Koppling 2: VGA
fr. 12:-/mån
 
Köp
Studentpris 343:- inkl. moms 
Inte på lager
AIRTAME
AIRTAME Extension Cord 1.8m/6ft
AIRTAME Extension Cord 1.8m/6ft
SKU: AT-IEC
fr. 9:-/mån
 
Köp
Studentpris 269:- inkl. moms 
Inte på lager
AKYGA
AKYGA HDMI adapter
AKYGA HDMI adapter
SKU: AK-AD-23
fr. 2:-/mån
 
Köp
Studentpris 34:- inkl. moms 
Inte på lager
AKYGA Pro Series Strøm CEE 7/4 (female) - Strøm IEC 60320 C14 Sort 15cm Forlængerkabel til strøm
AKYGA Pro Series Strøm CEE 7/4 (female) - Strøm IEC 60320 C14 Sort 15cm Forlængerkabel til strøm
SKU: AK-PC-10A
fr. 2:-/mån
 
Köp
Studentpris 35:- inkl. moms 
Inte på lager
AKYGA DVI-kabel 1.8m
AKYGA DVI-kabel 1.8m
SKU: AK-AV-06
fr. 2:-/mån
 
Köp
Studentpris 38:- inkl. moms 
Inte på lager
AKYGA Pro Series Strøm CEE 7/7 (male) - Strøm IEC 60320 C13 Sort 5m Strømkabel
AKYGA Pro Series Strøm CEE 7/7 (male) - Strøm IEC 60320 C13 Sort 5m Strømkabel
SKU: AK-PC-05A
fr. 2:-/mån
 
Köp
Studentpris 39:- inkl. moms 
Inte på lager
AKYGA USB 3.1 USB Type-C kabel 1m Sort
AKYGA USB 3.1 USB Type-C kabel 1m Sort
SKU: AK-USB-15
fr. 2:-/mån
 
Köp
Studentpris 41:- inkl. moms 
Inte på lager
AKYGA DisplayPort kabel 1.8m
AKYGA DisplayPort kabel 1.8m
SKU: AK-AV-10
fr. 2:-/mån
 
Köp
Studentpris 61:- inkl. moms 
Inte på lager
AKYGA HDMI 1.3 cable AK-AV-11 HDMI 1.4/M-DVI M 1.8m 24+1
AKYGA HDMI 1.3 cable AK-AV-11 HDMI 1.4/M-DVI M 1.8m 24+1
SKU: AK-AV-11
Koppling 2: DVI-D  -  Längd: 1,8m
fr. 5:-/mån
 
Köp
Studentpris 125:- inkl. moms 
Inte på lager
AKYGA Netværksadapter SuperSpeed USB 3.0 1Gbps Kabling
AKYGA Netværksadapter SuperSpeed USB 3.0 1Gbps Kabling
SKU: AK-AD-31
fr. 5:-/mån
 
Köp
Studentpris 153:- inkl. moms 
Inte på lager
AKYGA AK-USB-28
AKYGA AK-USB-28
SKU: AK-USB-28
Typ: USB  -  Koppling 1: USB A  -  Koppling 2: USB A
fr. 7:-/mån
 
Köp
Studentpris 207:- inkl. moms 
Inte på lager
AKYGA AK-AV-01 VGA-kabel 1.8m
AKYGA AK-AV-01 VGA-kabel 1.8m
SKU: AK-AV-01
fr. 7:-/mån
 
Köp
Studentpris 214:- inkl. moms 
Inte på lager
AKYGA AK-CO-03
AKYGA AK-CO-03
SKU: AK-CO-03
fr. 8:-/mån
 
Köp
Studentpris 226:- inkl. moms 
Inte på lager
AKYGA Pro Series Strøm CEE 7/7 (male) - Strøm IEC 60320 C13 Sort 3m Strømkabel
AKYGA Pro Series Strøm CEE 7/7 (male) - Strøm IEC 60320 C13 Sort 3m Strømkabel
SKU: AK-PC-06A
fr. 8:-/mån
 
Köp
Studentpris 247:- inkl. moms 
Inte på lager
AKYGA USB 3.0 USB forlængerkabel 1.8m Blå
AKYGA USB 3.0 USB forlængerkabel 1.8m Blå
SKU: AK-USB-10
fr. 8:-/mån
 
Köp
Studentpris 248:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC
ALOGIC VGA-DVI-MF
ALOGIC VGA-DVI-MF
SKU: VGA-DVI-MF
Typ: VGA (Analog)  -  Koppling 1: VGA  -  Koppling 2: DVI
fr. 4:-/mån
 
Köp
Studentpris 99:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Mini DisplayPort to DisplayPort Kabel M/M 1m schwarz
ALOGIC Mini DisplayPort to DisplayPort Kabel M/M 1m schwarz
SKU: ELMDPDP-01
Typ: Video Converter  -  Koppling 1: Mini DisplayPort  -  Koppling 2: DisplayPort  -  Längd: 1m
fr. 4:-/mån
 
Köp
Studentpris 102:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Adapter Mini DisplayPort to HDMI M/F 15cm weiß
ALOGIC Adapter Mini DisplayPort to HDMI M/F 15cm weiß
SKU: MDP-HDMI-AIC
Typ: Video Converter  -  Koppling 1: Mini DisplayPort  -  Koppling 2: HDMI  -  Längd: 0,15m
fr. 4:-/mån
 
Köp
Studentpris 111:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC HDMI Kabel High Speed 1m schwarz
ALOGIC HDMI Kabel High Speed 1m schwarz
SKU: PHD-01-MM-V2
Typ: HDMI  -  Koppling 1: HDMI A (Full storlek)  -  Koppling 2: HDMI A (Full storlek)  -  Längd: 1m
fr. 4:-/mån
 
Köp
Studentpris 117:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Glasfaserkabel LC-LC Multi Mode Duplex LSZH OS2 1m
ALOGIC Glasfaserkabel LC-LC Multi Mode Duplex LSZH OS2 1m
SKU: LCLC-01-OS2
Typ: Fiber  -  Koppling 1: LC  -  Koppling 2: LC  -  Color: Gul  -  Längd: 1m
fr. 4:-/mån
 
Köp
Studentpris 117:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC HDMI Kabel High Speed 1.5m schwarz
ALOGIC HDMI Kabel High Speed 1.5m schwarz
SKU: HDMI-15-MM-V4
Typ: HDMI  -  Koppling 1: HDMI A (Full storlek)  -  Koppling 2: HDMI A (Full storlek)  -  Längd: 1,5m
fr. 5:-/mån
 
Köp
Studentpris 126:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Ultra USB-C till USB-A adapter 15 cm
ALOGIC Ultra USB-C till USB-A adapter 15 cm
SKU: ULCAA-SGR
Typ: USB  -  Koppling 1: USB C  -  Koppling 2: USB A  -  Längd: 0,15m
fr. 5:-/mån
 
Köp
Studentpris 128:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Ladekabel USB 3.1 USB-C to USB-A M/F 15cm grau
ALOGIC Ladekabel USB 3.1 USB-C to USB-A M/F 15cm grau
SKU: MU31CAF-SGR
Typ: USB  -  Koppling 1: USB C  -  Koppling 2: USB A
fr. 5:-/mån
 
Köp
Studentpris 128:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Glasfaserkabel LC-LC Multi Mode Duplex LSZH OM3 2m
ALOGIC Glasfaserkabel LC-LC Multi Mode Duplex LSZH OM3 2m
SKU: LCLC-02-OM3
Typ:  -  Koppling 1: LC  -  Koppling 2: LC  -  Color: Turkos  -  Längd: 2m
fr. 5:-/mån
 
Köp
Studentpris 149:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Ladekabel USB-C & Micro USB 1m schwarz
ALOGIC Ladekabel USB-C & Micro USB 1m schwarz
SKU: U2CMC-01BLK
Typ: USB  -  Koppling 1: USB A  -  Koppling 2: Micro-USB B
fr. 5:-/mån
 
Köp
Studentpris 150:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Glasfaserkabel LC-LC Multi Mode Duplex LSZH OS2 5m
ALOGIC Glasfaserkabel LC-LC Multi Mode Duplex LSZH OS2 5m
SKU: LCLC-05-OS2
Typ: Fiber  -  Koppling 1: LC  -  Koppling 2: LC  -  Color: Gul  -  Längd: 5m
fr. 6:-/mån
 
Köp
Studentpris 165:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Adapter Ultra Mini USB-C to USB-A silber
ALOGIC Adapter Ultra Mini USB-C to USB-A silber
SKU: ULCAMN-SLV
Typ: Adapter  -  Koppling 1: USB C  -  Koppling 2: USB A
fr. 6:-/mån
 
Köp
Studentpris 165:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Ultra USB-A till USB-C kabel 3A/ 480Mbps - Rymdgrå
ALOGIC Ultra USB-A till USB-C kabel 3A/ 480Mbps - Rymdgrå
SKU: ULCA2030-SGR
Typ: USB  -  Koppling 1: USB A  -  Koppling 2: USB C  -  Längd: 0,3m
fr. 6:-/mån
 
Köp
Studentpris 167:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Ultra USB-A till USB-C kabel 3A/ 480Mbps - Silver
ALOGIC Ultra USB-A till USB-C kabel 3A/ 480Mbps - Silver
SKU: ULCA2030-SLV
Typ: USB  -  Koppling 1: USB A  -  Koppling 2: USB C  -  Längd: 0,3m
fr. 6:-/mån
 
Köp
Studentpris 167:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC ULCC2030-SLV
ALOGIC ULCC2030-SLV
SKU: ULCC2030-SLV
Typ: USB  -  Koppling 1: USB C  -  Koppling 2: USB C  -  Längd: 0,3m
fr. 6:-/mån
 
Köp
Studentpris 167:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC ULCC2030-SGR
ALOGIC ULCC2030-SGR
SKU: ULCC2030-SGR
Typ: USB  -  Koppling 1: USB C  -  Koppling 2: USB C  -  Längd: 0,3m
fr. 6:-/mån
 
Köp
Studentpris 167:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Adapter Ultra Mini USB-C to USB-A grau
ALOGIC Adapter Ultra Mini USB-C to USB-A grau
SKU: ULCAMN-SGR
Typ: Adapter  -  Koppling 1: USB C  -  Koppling 2: USB A  -  Color: Grå
fr. 6:-/mån
 
Köp
Studentpris 167:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Adapter USB-C to 3.5mm Audio 10cm schwarz
ALOGIC Adapter USB-C to 3.5mm Audio 10cm schwarz
SKU: ELPC35A-BK
Typ: Adapter  -  Koppling 1: USB C  -  Koppling 2: 3,5mm  -  Längd: 0,1m
fr. 6:-/mån
 
Köp
Studentpris 178:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC AIR Series HDMI med Ethernet-kabel HDMI 1m Sort
ALOGIC AIR Series HDMI med Ethernet-kabel HDMI 1m Sort
SKU: HDAS-V201
Typ:  -  Koppling 1:  -  Koppling 2:  -  Color:  -  Längd: 1m
fr. 6:-/mån
 
Köp
Studentpris 178:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC USB Kabel USB 2.0 to DB9 Serial Converter weiß
ALOGIC USB Kabel USB 2.0 to DB9 Serial Converter weiß
SKU: UD29A
Typ: Seriell / parallell  -  Koppling 1: DB-9  -  Koppling 2: DB-9  -  Längd: 0,65m
fr. 6:-/mån
 
Köp
Studentpris 185:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC HDMI Kabel High Speed 3m schwarz
ALOGIC HDMI Kabel High Speed 3m schwarz
SKU: PHD-03-MM-V2
Typ: HDMI  -  Koppling 1: HDMI A (Full storlek)  -  Koppling 2: HDMI A (Full storlek)  -  Längd: 3m
fr. 7:-/mån
 
Köp
Studentpris 192:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC DisplayPort Kabel Mini DPort to DVI-D M/M 2m schwarz
ALOGIC DisplayPort Kabel Mini DPort to DVI-D M/M 2m schwarz
SKU: MDP-DVI-02-MM
Typ: Video Converter  -  Koppling 1: Mini DisplayPort  -  Koppling 2: DVI-D  -  Längd: 2m
fr. 7:-/mån
 
Köp
Studentpris 192:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Elements Mini DisplayPort to HDMI Kabel M/M 1m schwar
ALOGIC Elements Mini DisplayPort to HDMI Kabel M/M 1m schwar
SKU: ELMDPHD-01
Typ: Video Converter  -  Koppling 1: Micro USB  -  Koppling 2: HDMI A (Full storlek)  -  Längd: 1m
fr. 7:-/mån
 
Köp
Studentpris 197:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Ultra USB-A till USB-C kabel 3A/ 480Mbps - Rymdgrå
ALOGIC Ultra USB-A till USB-C kabel 3A/ 480Mbps - Rymdgrå
SKU: ULCA21.5-SGR
Typ: USB  -  Koppling 1: USB A  -  Koppling 2: USB C  -  Längd: 1,5m
fr. 7:-/mån
 
Köp
Studentpris 207:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC ULCC21.5-SLV
ALOGIC ULCC21.5-SLV
SKU: ULCC21.5-SLV
Typ: USB  -  Koppling 1: USB C  -  Koppling 2: USB C  -  Längd: 1,5m
fr. 7:-/mån
 
Köp
Studentpris 207:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC ULCA21.5-SLV
ALOGIC ULCA21.5-SLV
SKU: ULCA21.5-SLV
Typ: USB  -  Koppling 1: USB A  -  Koppling 2: USB C  -  Längd: 1,5m
fr. 7:-/mån
 
Köp
Studentpris 207:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Ultra USB-C till USB-C kabel 5A/ 480Mbps - Rymdgrå
ALOGIC Ultra USB-C till USB-C kabel 5A/ 480Mbps - Rymdgrå
SKU: ULCC21.5-SGR
Typ: USB  -  Koppling 1: USB C  -  Koppling 2: USB C  -  Längd: 1,5m
fr. 7:-/mån
 
Köp
Studentpris 207:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Adapter DisplayPort to HDMI M/F 20cm schwarz
ALOGIC Adapter DisplayPort to HDMI M/F 20cm schwarz
SKU: DP-HDMI-ADPC
Typ: DisplayPort  -  Koppling 1: DisplayPort  -  Koppling 2: HDMI  -  Color: Svart  -  Längd: 0,2m
fr. 7:-/mån
 
Köp
Studentpris 210:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Elements Mini DisplayPort to HDMI Kabel M/M 2m schwar
ALOGIC Elements Mini DisplayPort to HDMI Kabel M/M 2m schwar
SKU: ELMDPHD-02
Typ: Video Converter  -  Koppling 1: Mini DisplayPort  -  Koppling 2: HDMI A (Full storlek)  -  Längd: 2m
fr. 7:-/mån
 
Köp
Studentpris 212:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC HDAS-V203
ALOGIC HDAS-V203
SKU: HDAS-V203
Längd: 3m
fr. 7:-/mån
 
Köp
Studentpris 212:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC AIR Series HDMI med Ethernet-kabel HDMI 2m Sort
ALOGIC AIR Series HDMI med Ethernet-kabel HDMI 2m Sort
SKU: HDAS-V202
Längd: 2m
fr. 7:-/mån
 
Köp
Studentpris 212:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Glasfaserkabel LC-LC Multi Mode Duplex LSZH OS2 3m
ALOGIC Glasfaserkabel LC-LC Multi Mode Duplex LSZH OS2 3m
SKU: LCLC-03-OS2
Typ: Fiber  -  Koppling 1: LC  -  Koppling 2: LC  -  Color: Gul  -  Längd: 3m
fr. 7:-/mån
 
Köp
Studentpris 215:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC DisplayPort to DVI-D Kabel M/M 1m schwarz
ALOGIC DisplayPort to DVI-D Kabel M/M 1m schwarz
SKU: ELDPDV-01
Typ: DisplayPort  -  Koppling 1: DisplayPort  -  Koppling 2: DVI-D  -  Color: Svart  -  Längd: 1m
fr. 7:-/mån
 
Köp
Studentpris 216:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC HDMI Kabel High Speed 5m schwarz
ALOGIC HDMI Kabel High Speed 5m schwarz
SKU: HDMI-05-MM-V4
Typ: HDMI  -  Koppling 1: HDMI A (Full storlek)  -  Koppling 2: HDMI A (Full storlek)  -  Längd: 0,5m
fr. 8:-/mån
 
Köp
Studentpris 219:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Adapter Mini DisplayPort 1.2 to HDMI M/F 20cm schwar
ALOGIC Adapter Mini DisplayPort 1.2 to HDMI M/F 20cm schwar
SKU: MDP-HD4KAC
Typ: Video Converter  -  Koppling 1: Mini DisplayPort  -  Koppling 2: HDMI  -  Längd: 0,2m
fr. 8:-/mån
 
Köp
Studentpris 221:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Super Ultra USB 3.1 Gen 1 USB-adapter 15cm Sølv
ALOGIC Super Ultra USB 3.1 Gen 1 USB-adapter 15cm Sølv
SKU: ULCAA-SLV
Typ: Adapter  -  Koppling 1: USB C  -  Koppling 2: USB A  -  Längd: 0,15m
fr. 8:-/mån
 
Köp
Studentpris 223:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Adapter DisplayPort to VGA M/F 15cm schwarz
ALOGIC Adapter DisplayPort to VGA M/F 15cm schwarz
SKU: DP-VGA-ADP
Typ: Video Converter  -  Koppling 1: DisplayPort  -  Koppling 2: VGA  -  Längd: 0,15m
fr. 8:-/mån
 
Köp
Studentpris 237:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Ultra USB-A till Lightning kabel 1.5 m
ALOGIC Ultra USB-A till Lightning kabel 1.5 m
SKU: ULA8P1.5-SLV
Typ: Mobiltelefon  -  Koppling 1: USB A  -  Koppling 2: Lightning  -  Color: Silver  -  Längd: 1,5m
fr. 9:-/mån
 
Köp
Studentpris 249:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Ultra USB-C till Lightning kabel 1.5 m
ALOGIC Ultra USB-C till Lightning kabel 1.5 m
SKU: ULC8P1.5-SGR
Typ: Mobiltelefon  -  Koppling 1: USB C  -  Koppling 2: Lightning  -  Längd: 1,5m
fr. 9:-/mån
 
Köp
Studentpris 249:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Ultra USB-C till Lightning kabel 1.5 m
ALOGIC Ultra USB-C till Lightning kabel 1.5 m
SKU: ULC8P1.5-SLV
Typ: Mobiltelefon  -  Koppling 1: USB C  -  Koppling 2: Lightning  -  Längd: 1,5m
fr. 9:-/mån
 
Köp
Studentpris 249:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Ultra USB-A till Lightning kabel 1.5 m
ALOGIC Ultra USB-A till Lightning kabel 1.5 m
SKU: ULA8P1.5-SGR
Typ: Mobiltelefon  -  Koppling 1: USB A  -  Koppling 2: Lightning  -  Längd: 1,5m
fr. 9:-/mån
 
Köp
Studentpris 249:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Adapter 2-in-1 DisplayPort to HDMI VGA M/2F schwarz
ALOGIC Adapter 2-in-1 DisplayPort to HDMI VGA M/2F schwarz
SKU: DP-VGHD4K-ADP
Typ: Video Converter  -  Koppling 1: DisplayPort  -  Koppling 2: HDMI + VGA (D-Sub)
fr. 9:-/mån
 
Köp
Studentpris 262:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC ULCA203-SGR
ALOGIC ULCA203-SGR
SKU: ULCA203-SGR
Typ: USB  -  Koppling 1: USB 2.0 A  -  Koppling 2: USB C  -  Längd: 3m
fr. 9:-/mån
 
Köp
Studentpris 278:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC ULCA203-SLV
ALOGIC ULCA203-SLV
SKU: ULCA203-SLV
Typ: USB  -  Koppling 1: USB 2.0 A  -  Koppling 2: USB C  -  Längd: 3m
fr. 9:-/mån
 
Köp
Studentpris 278:- inkl. moms 
Inte på lager
Visar 1-60 av 4905 objekt 1 2 3 4 5 ... 82 Nästa
Nyheter
Upp till 2000:- tillbaka vid köp av ny dator

Passa på att handla Din nya dator under kampanjen!

...
SPARA 1000-lappar på APPLE
Studentdator.se är auktoriserad Apple Återförsäljare... ...
Kampanjer bärbart
Tung kampanj på bärbart.. ...
Nyhetsbrev – Bli medlem!
Gå med idag! Få vetskap om nyheter och studenterbjudanden före alla andra.
   
Bästsäljare
APPLE MacBook Pro (2020) Rymdgrå M1 16GB 2048GB SSD 13.3"
Konfiguratorer - Guide

Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.

Kategorier
Tillverkare

Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.