Var god vänta...

Produkten har lagts till i kundvagnen.Se kundvagnen här
Redan kund? Logga in            Inte registerad? Registrera dig
Produkter: 0    Totalt: 0:-
Kundvagn
Avbetalning Ansök om studentfinans Köpvillkor Support Om Oss
» Studentpriser på hela sortimentet
» Studentfinans utan krav på inkomst
» Räntefria lån!
Sök



Preferred Partner 2010

 
Sveriges Bästa Finans!
Nu utan krav på inkomst
för studenter!
 


Välj mellan:

- 90 dagars faktura -
- 180 dagars faktura -

- Räntefri avbetalning -

Givetvis erbjuder vi också

Marknadens säkraste
kort- & bankbetalning

 

Kablar


Visa samtliga produkter
Starta parametersök  
Ändra söket
Sortera på 
Visar 1-60 av 4843 objekt 1 2 3 4 5 ... 81 Nästa
ACER
 = På lager
 = Inte på lager
ACER Dongle TYPE-C to HDMI Supports 4K
ACER Dongle TYPE-C to HDMI Supports 4K
SKU: HP.DSCAB.007
Typ: Adapter  -  Koppling 1: USB C  -  Koppling 2: HDMI
fr. 9:-/mån
 
Köp
Studentpris 265:- inkl. moms 
På lager
AIRTAME
AIRTAME 220Volt-Line power cord EU
AIRTAME 220Volt-Line power cord EU
SKU: 280135-1310
fr. 3:-/mån
 
Köp
Studentpris 72:- inkl. moms 
Inte på lager
AIRTAME Extension Cord 1.8m/6ft
AIRTAME Extension Cord 1.8m/6ft
SKU: AT-IEC
fr. 9:-/mån
 
Köp
Studentpris 273:- inkl. moms 
Inte på lager
AKYGA
AKYGA Adapter USB-F / 2x PS/2-M AK-AD-15
AKYGA Adapter USB-F / 2x PS/2-M AK-AD-15
SKU: AK-AD-15
fr. 2:-/mån
 
Köp
Studentpris 37:- inkl. moms 
Inte på lager
AKYGA Pro Series Europlug (strøm CEE 7/16) Strøm IEC 60320 C7 Sort 3m Strømkabel
AKYGA Pro Series Europlug (strøm CEE 7/16) Strøm IEC 60320 C7 Sort 3m Strømkabel
SKU: AK-RD-02A
fr. 2:-/mån
 
Köp
Studentpris 37:- inkl. moms 
Inte på lager
AKYGA patchkabel - 1 m - grå
AKYGA patchkabel - 1 m - grå
SKU: AK-UTP-10G
fr. 2:-/mån
 
Köp
Studentpris 50:- inkl. moms 
Inte på lager
AKYGA USB 3.0 USB forlængerkabel 1.8m Blå
AKYGA USB 3.0 USB forlængerkabel 1.8m Blå
SKU: AK-USB-10
fr. 2:-/mån
 
Köp
Studentpris 52:- inkl. moms 
Inte på lager
AKYGA VGA-splitter 15cm
AKYGA VGA-splitter 15cm
SKU: AK-AD-20
fr. 2:-/mån
 
Köp
Studentpris 53:- inkl. moms 
Inte på lager
AKYGA HDMI 1.3 cable AK-AV-11 HDMI 1.4/M-DVI M 1.8m 24+1
AKYGA HDMI 1.3 cable AK-AV-11 HDMI 1.4/M-DVI M 1.8m 24+1
SKU: AK-AV-11
Koppling 2: DVI-D  -  Längd: 1,8m
fr. 3:-/mån
 
Köp
Studentpris 64:- inkl. moms 
Inte på lager
AKYGA USB 3.1 USB Type-C kabel 1m Sort
AKYGA USB 3.1 USB Type-C kabel 1m Sort
SKU: AK-USB-15
fr. 3:-/mån
 
Köp
Studentpris 65:- inkl. moms 
Inte på lager
AKYGA DVI-kabel 1.8m
AKYGA DVI-kabel 1.8m
SKU: AK-AV-06
fr. 3:-/mån
 
Köp
Studentpris 69:- inkl. moms 
Inte på lager
AKYGA Pro Series Strøm CEE 7/7 (male) - Strøm IEC 60320 C13 Sort 5m Strømkabel
AKYGA Pro Series Strøm CEE 7/7 (male) - Strøm IEC 60320 C13 Sort 5m Strømkabel
SKU: AK-PC-05A
fr. 3:-/mån
 
Köp
Studentpris 71:- inkl. moms 
Inte på lager
AKYGA Video/ audiokabel HDMI / DVI 3m
AKYGA Video/ audiokabel HDMI / DVI 3m
SKU: AK-AV-13
fr. 3:-/mån
 
Köp
Studentpris 89:- inkl. moms 
Inte på lager
AKYGA AK-AD-57 Portreplikator
AKYGA AK-AD-57 Portreplikator
SKU: AK-AD-57
fr. 6:-/mån
 
Köp
Studentpris 174:- inkl. moms 
Inte på lager
AKYGA HDMI med Ethernet-kabel 10m Sort
AKYGA HDMI med Ethernet-kabel 10m Sort
SKU: AK-HD-100A
fr. 6:-/mån
 
Köp
Studentpris 183:- inkl. moms 
Inte på lager
AKYGA USB 3.0 USB-kabel 1.8m Blå
AKYGA USB 3.0 USB-kabel 1.8m Blå
SKU: AK-USB-14
fr. 7:-/mån
 
Köp
Studentpris 192:- inkl. moms 
Inte på lager
AKYGA AK-AV-01 VGA-kabel 1.8m
AKYGA AK-AV-01 VGA-kabel 1.8m
SKU: AK-AV-01
fr. 8:-/mån
 
Köp
Studentpris 226:- inkl. moms 
Inte på lager
AKYGA Cable AK-CO-03 (RS-232 M - RS-
AKYGA Cable AK-CO-03 (RS-232 M - RS-
SKU: AK-CO-03
fr. 8:-/mån
 
Köp
Studentpris 244:- inkl. moms 
Inte på lager
AKYGA AK-USB-30 - Lightning-kabel - Li
AKYGA AK-USB-30 - Lightning-kabel - Li
SKU: AK-USB-30
Typ: Mobiltelefon  -  Koppling 1: USB A  -  Koppling 2: Lightning  -  Längd: 1m
fr. 9:-/mån
 
Köp
Studentpris 249:- inkl. moms 
Inte på lager
AKYGA HDMI med Ethernet-kabel 15m Sort
AKYGA HDMI med Ethernet-kabel 15m Sort
SKU: AK-HD-150A
fr. 9:-/mån
 
Köp
Studentpris 274:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC
ALOGIC Glasfaserkabel LC-SC Multi Mode Duplex LSZH OS2 2m
ALOGIC Glasfaserkabel LC-SC Multi Mode Duplex LSZH OS2 2m
SKU: LCSC-02-OS2
Typ: Fiber  -  Koppling 1: LC  -  Koppling 2: SC  -  Längd: 2m
fr. 3:-/mån
 
Köp
Studentpris 86:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Glasfaserkabel LC-SC Multi Mode Duplex LSZH OS2 3m
ALOGIC Glasfaserkabel LC-SC Multi Mode Duplex LSZH OS2 3m
SKU: LCSC-03-OS2
Typ: Fiber  -  Koppling 1: LC  -  Koppling 2: SC  -  Color: Gul  -  Längd: 3m
fr. 4:-/mån
 
Köp
Studentpris 94:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Glasfaserkabel LC-ST Multi Mode Duplex LSZH OS2 3m
ALOGIC Glasfaserkabel LC-ST Multi Mode Duplex LSZH OS2 3m
SKU: LCST-03-OS2
Typ: Fiber  -  Koppling 1: LC  -  Koppling 2: st  -  Color: Gul  -  Längd: 3m
fr. 4:-/mån
 
Köp
Studentpris 94:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Glasfaserkabel LC-ST Multi Mode Duplex LSZH OS2 2m
ALOGIC Glasfaserkabel LC-ST Multi Mode Duplex LSZH OS2 2m
SKU: LCST-02-OS2
Typ: Fiber  -  Koppling 1: LC  -  Koppling 2: st  -  Color: Gul  -  Längd: 2m
fr. 4:-/mån
 
Köp
Studentpris 94:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Glasfaserkabel LC-LC Multi Mode Duplex LSZH OS2 5m
ALOGIC Glasfaserkabel LC-LC Multi Mode Duplex LSZH OS2 5m
SKU: LCLC-05-OS2
Typ: Fiber  -  Koppling 1: LC  -  Koppling 2: LC  -  Color: Gul  -  Längd: 0,5m
fr. 4:-/mån
 
Köp
Studentpris 94:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Glasfaserkabel LC-ST Multi Mode Duplex LSZH OM4 1m
ALOGIC Glasfaserkabel LC-ST Multi Mode Duplex LSZH OM4 1m
SKU: LCST-01-OM4
Typ: Fiber  -  Koppling 1: LC  -  Koppling 2: st  -  Längd: 1m
fr. 4:-/mån
 
Köp
Studentpris 94:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Glasfaserkabel LC-ST Multi Mode Duplex LSZH OM4 2m
ALOGIC Glasfaserkabel LC-ST Multi Mode Duplex LSZH OM4 2m
SKU: LCST-02-OM4
Typ: Fiber  -  Koppling 1: LC  -  Koppling 2: st  -  Color: Turkos  -  Längd: 2m
fr. 4:-/mån
 
Köp
Studentpris 111:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Glasfaserkabel LC-ST Multi Mode Duplex LSZH OS2 1m
ALOGIC Glasfaserkabel LC-ST Multi Mode Duplex LSZH OS2 1m
SKU: LCST-01-OS2
Typ: Fiber  -  Koppling 1: LC  -  Koppling 2: st  -  Color: Gul  -  Längd: 1m
fr. 4:-/mån
 
Köp
Studentpris 118:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Glasfaserkabel LC-SC Multi Mode Duplex LSZH OS2 5m
ALOGIC Glasfaserkabel LC-SC Multi Mode Duplex LSZH OS2 5m
SKU: LCSC-05-OS2
Typ: Fiber  -  Koppling 1: LC  -  Koppling 2: SC  -  Color: Gul  -  Längd: 0,5m
fr. 4:-/mån
 
Köp
Studentpris 118:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Glasfaserkabel LC-LC Multi Mode Duplex LSZH OS2 1m
ALOGIC Glasfaserkabel LC-LC Multi Mode Duplex LSZH OS2 1m
SKU: LCLC-01-OS2
Typ: Fiber  -  Koppling 1: LC  -  Koppling 2: LC  -  Color: Gul  -  Längd: 1m
fr. 4:-/mån
 
Köp
Studentpris 118:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Glasfaserkabel LC-LC Multi Mode Duplex LSZH OS2 3m
ALOGIC Glasfaserkabel LC-LC Multi Mode Duplex LSZH OS2 3m
SKU: LCLC-03-OS2
Typ: Fiber  -  Koppling 1: LC  -  Koppling 2: LC  -  Color: Gul  -  Längd: 3m
fr. 4:-/mån
 
Köp
Studentpris 118:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC HDMI Kabel High Speed 1m schwarz
ALOGIC HDMI Kabel High Speed 1m schwarz
SKU: PHD-01-MM-V2
Typ: HDMI  -  Koppling 1: HDMI A (Full storlek)  -  Koppling 2: HDMI A (Full storlek)  -  Längd: 1m
fr. 4:-/mån
 
Köp
Studentpris 120:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Glasfaserkabel LC-ST Multi Mode Duplex LSZH OS2 5m
ALOGIC Glasfaserkabel LC-ST Multi Mode Duplex LSZH OS2 5m
SKU: LCST-05-OS2
Typ: Fiber  -  Koppling 1: LC  -  Koppling 2: st  -  Color: Gul  -  Längd: 0,5m
fr. 5:-/mån
 
Köp
Studentpris 134:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Ladekabel USB 3.1 USB-C to USB-A M/F 15cm grau
ALOGIC Ladekabel USB 3.1 USB-C to USB-A M/F 15cm grau
SKU: MU31CAF-SGR
Typ: USB  -  Koppling 1: USB C  -  Koppling 2: USB A
fr. 5:-/mån
 
Köp
Studentpris 144:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Adapter USB-C to 3.5mm Audio 10cm schwarz
ALOGIC Adapter USB-C to 3.5mm Audio 10cm schwarz
SKU: ELPC35A-BK
Typ: Adapter  -  Koppling 1: USB C  -  Koppling 2: 3,5mm  -  Längd: 0,1m
fr. 5:-/mån
 
Köp
Studentpris 146:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Super Ultra USB Type-C kabel
ALOGIC Super Ultra USB Type-C kabel
SKU: ULCC2030-SGR
Typ: USB  -  Koppling 1: USB C  -  Koppling 2: USB C  -  Längd: 0,3m
fr. 5:-/mån
 
Köp
Studentpris 148:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Adapter Ultra Mini USB-C to USB-A grau
ALOGIC Adapter Ultra Mini USB-C to USB-A grau
SKU: ULCAMN-SGR
Typ: Adapter  -  Koppling 1: USB C  -  Koppling 2: USB A  -  Color: Grå
fr. 5:-/mån
 
Köp
Studentpris 148:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Ultra USB-A till USB-C kabel 3A/ 480Mbps - Silver
ALOGIC Ultra USB-A till USB-C kabel 3A/ 480Mbps - Silver
SKU: ULCA2030-SLV
Typ: USB  -  Koppling 1: USB A  -  Koppling 2: USB C  -  Längd: 0,3m
fr. 5:-/mån
 
Köp
Studentpris 148:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Super Ultra USB Type-C kabel
ALOGIC Super Ultra USB Type-C kabel
SKU: ULCC2030-SLV
Typ: USB  -  Koppling 1: USB C  -  Koppling 2: USB C  -  Längd: 0,3m
fr. 5:-/mån
 
Köp
Studentpris 148:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC AIR Series HDMI med Ethernet-kabel HDMI 1m Sort
ALOGIC AIR Series HDMI med Ethernet-kabel HDMI 1m Sort
SKU: HDAS-V201
Typ:  -  Koppling 1:  -  Koppling 2:  -  Color:  -  Längd: 1m
fr. 6:-/mån
 
Köp
Studentpris 157:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Glasfaserkabel LC-LC Multi Mode Duplex LSZH OM4 5m
ALOGIC Glasfaserkabel LC-LC Multi Mode Duplex LSZH OM4 5m
SKU: LCLC-0.5-OM4
Typ: Fiber  -  Koppling 1: LC  -  Koppling 2: LC  -  Color: Turkos  -  Längd: 0,5m
fr. 6:-/mån
 
Köp
Studentpris 158:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Elements Mini DisplayPort to HDMI Kabel M/M 1m schwar
ALOGIC Elements Mini DisplayPort to HDMI Kabel M/M 1m schwar
SKU: ELMDPHD-01
Typ: Video Converter  -  Koppling 1: Micro USB  -  Koppling 2: HDMI A (Full storlek)  -  Längd: 1m
fr. 6:-/mån
 
Köp
Studentpris 159:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Adapter Mini DisplayPort to HDMI M/F 15cm weiß
ALOGIC Adapter Mini DisplayPort to HDMI M/F 15cm weiß
SKU: MDP-HDMI-AIC
Typ: Video Converter  -  Koppling 1: Mini DisplayPort  -  Koppling 2: HDMI  -  Längd: 0,15m
fr. 6:-/mån
 
Köp
Studentpris 171:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Glasfaserkabel LC-ST Multi Mode Duplex LSZH OM4 5m
ALOGIC Glasfaserkabel LC-ST Multi Mode Duplex LSZH OM4 5m
SKU: LCST-05-OM4
Typ: Fiber  -  Koppling 1: LC  -  Koppling 2: st  -  Color: Turkos  -  Längd: 5m
fr. 6:-/mån
 
Köp
Studentpris 175:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Super Ultra USB Type-C kabel
ALOGIC Super Ultra USB Type-C kabel
SKU: ULCA21.5-SLV
Typ: USB  -  Koppling 1: USB A  -  Koppling 2: USB C  -  Längd: 1,5m
fr. 6:-/mån
 
Köp
Studentpris 183:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Super Ultra USB Type-C kabel
ALOGIC Super Ultra USB Type-C kabel
SKU: ULCC21.5-SLV
Typ: USB  -  Koppling 1: USB C  -  Koppling 2: USB C  -  Längd: 1,5m
fr. 6:-/mån
 
Köp
Studentpris 183:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Ultra USB-A till USB-C kabel 3A/ 480Mbps - Rymdgrå
ALOGIC Ultra USB-A till USB-C kabel 3A/ 480Mbps - Rymdgrå
SKU: ULCA21.5-SGR
Typ: USB  -  Koppling 1: USB A  -  Koppling 2: USB C  -  Längd: 1,5m
fr. 6:-/mån
 
Köp
Studentpris 183:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Ultra USB-C till USB-C kabel 5A/ 480Mbps - Rymdgrå
ALOGIC Ultra USB-C till USB-C kabel 5A/ 480Mbps - Rymdgrå
SKU: ULCC21.5-SGR
Typ: USB  -  Koppling 1: USB C  -  Koppling 2: USB C  -  Längd: 1,5m
fr. 6:-/mån
 
Köp
Studentpris 183:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC AIR Series HDMI med Ethernet-kabel HDMI 2m Sort
ALOGIC AIR Series HDMI med Ethernet-kabel HDMI 2m Sort
SKU: HDAS-V202
Längd: 2m
fr. 7:-/mån
 
Köp
Studentpris 187:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC AIR Series Super Slim & Flexi
ALOGIC AIR Series Super Slim & Flexi
SKU: HDAS-V203
Längd: 3m
fr. 7:-/mån
 
Köp
Studentpris 187:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Ultra USB-C till USB-A adapter 15 cm
ALOGIC Ultra USB-C till USB-A adapter 15 cm
SKU: ULCAA-SGR
Typ: USB  -  Koppling 1: USB C  -  Koppling 2: USB A  -  Längd: 0,15m
fr. 7:-/mån
 
Köp
Studentpris 197:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Super Ultra USB 3.1 Gen 1 USB-adapter 15cm Sølv
ALOGIC Super Ultra USB 3.1 Gen 1 USB-adapter 15cm Sølv
SKU: ULCAA-SLV
Typ: Adapter  -  Koppling 1: USB C  -  Koppling 2: USB A  -  Längd: 0,15m
fr. 7:-/mån
 
Köp
Studentpris 197:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Ultra USB-A till USB-C kabel 3A/ 480Mbps - Rymdgrå
ALOGIC Ultra USB-A till USB-C kabel 3A/ 480Mbps - Rymdgrå
SKU: ULCA2030-SGR
Typ: USB  -  Koppling 1: USB A  -  Koppling 2: USB C  -  Längd: 0,3m
fr. 7:-/mån
 
Köp
Studentpris 199:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Ultra USB-A till Lightning kabel 1.5 m
ALOGIC Ultra USB-A till Lightning kabel 1.5 m
SKU: ULA8P1.5-SGR
Typ: Mobiltelefon  -  Koppling 1: USB A  -  Koppling 2: Lightning  -  Längd: 1,5m
fr. 8:-/mån
 
Köp
Studentpris 220:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Ultra USB-A till Lightning kabel 1.5 m
ALOGIC Ultra USB-A till Lightning kabel 1.5 m
SKU: ULA8P1.5-SLV
Typ: Mobiltelefon  -  Koppling 1: USB A  -  Koppling 2: Lightning  -  Color: Silver  -  Längd: 1,5m
fr. 8:-/mån
 
Köp
Studentpris 220:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Ultra USB-C till Lightning kabel 1.5 m
ALOGIC Ultra USB-C till Lightning kabel 1.5 m
SKU: ULC8P1.5-SLV
Typ: Mobiltelefon  -  Koppling 1: USB C  -  Koppling 2: Lightning  -  Längd: 1,5m
fr. 8:-/mån
 
Köp
Studentpris 220:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Ultra USB-C till Lightning kabel 1.5 m
ALOGIC Ultra USB-C till Lightning kabel 1.5 m
SKU: ULC8P1.5-SGR
Typ: Mobiltelefon  -  Koppling 1: USB C  -  Koppling 2: Lightning  -  Längd: 1,5m
fr. 8:-/mån
 
Köp
Studentpris 220:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Super Ultra USB Type-C kabel
ALOGIC Super Ultra USB Type-C kabel
SKU: ULCA203-SGR
Typ: USB  -  Koppling 1: USB A  -  Koppling 2: USB C  -  Längd: 3m
fr. 8:-/mån
 
Köp
Studentpris 246:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Ultra DisplayPort kabel - 1 m
ALOGIC Ultra DisplayPort kabel - 1 m
SKU: ULDP01-SGR
Koppling 1: DisplayPort  -  Koppling 2: DisplayPort  -  Längd: 1m
fr. 8:-/mån
 
Köp
Studentpris 246:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC Super Ultra USB Type-C kabel
ALOGIC Super Ultra USB Type-C kabel
SKU: ULCA203-SLV
Typ: USB  -  Koppling 1: USB A  -  Koppling 2: USB C  -  Längd: 3m
fr. 8:-/mån
 
Köp
Studentpris 246:- inkl. moms 
Inte på lager
Visar 1-60 av 4843 objekt 1 2 3 4 5 ... 81 Nästa
Nyheter
Upp till 2000:- tillbaka vid köp av ny dator

Passa på att handla Din nya dator under kampanjen!

...
SPARA 1000-lappar på APPLE
Studentdator.se är auktoriserad Apple Återförsäljare... ...
Kampanjer bärbart
Tung kampanj på bärbart.. ...
Nyhetsbrev – Bli medlem!
Gå med idag! Få vetskap om nyheter och studenterbjudanden före alla andra.
   
Bästsäljare
APPLE MacBook Pro (2020) Rymdgrå M1 16GB 2048GB SSD 13.3"
Konfiguratorer - Guide

Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.

Kategorier
Tillverkare

Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.