Var god vänta...

Produkten har lagts till i kundvagnen.Se kundvagnen här
Redan kund? Logga in            Inte registerad? Registrera dig
Produkter: 0    Totalt: 0:-
Kundvagn
Avbetalning Ansök om studentfinans Köpvillkor Support Om Oss
» Studentpriser på hela sortimentet
» Studentfinans utan krav på inkomst
» Räntefria lån!
Sök



Preferred Partner 2010

 
Sveriges Bästa Finans!
Nu utan krav på inkomst
för studenter!
 


Välj mellan:

- 90 dagars faktura -
- 180 dagars faktura -

- Räntefri avbetalning -

Givetvis erbjuder vi också

Marknadens säkraste
kort- & bankbetalning

 

Nätverkstillbehör


Visa samtliga produkter
Starta parametersök  
Ändra söket
Sortera på 
Visar 1-60 av 3112 objekt 1 2 3 4 5 ... 52 Nästa
AIRTAME
 = På lager
 = Inte på lager
AIRTAME Extension Cord - EU
AIRTAME Extension Cord - EU
SKU: AT-IEC-EU
Produkt: Nät
fr. 8:-/mån
 
Köp
Studentpris 242:- inkl. moms 
På lager
AIRTAME Box containing PSU+UK plug
AIRTAME Box containing PSU+UK plug
SKU: AT-CD1-PSU-UK
fr. 22:-/mån
 
Köp
Studentpris 665:- inkl. moms 
Inte på lager
AIRTAME Box containing PSU+EU plug
AIRTAME Box containing PSU+EU plug
SKU: AT-CD1-PSU-EU
fr. 22:-/mån
 
Köp
Studentpris 665:- inkl. moms 
Inte på lager
AIRTAME PoE Adapter
AIRTAME PoE Adapter
SKU: AT-POE
Produkt: POE
fr. 52:-/mån
 
Köp
Studentpris 1.613:- inkl. moms 
På lager
ALLTHINGSTALK
AllThingsTalk ALLTHINGSTALK Option CloudGate back expansion card LoRaWAN 868 + 9xx MHz
AllThingsTalk ALLTHINGSTALK Option CloudGate back expansion card LoRaWAN 868 + 9xx MHz
SKU: 302X-LOR03-CGWE053-01
fr. 67:-/mån
 
Köp
Studentpris 2.053:- inkl. moms 
Inte på lager
AllThingsTalk ALLTHINGSTALK Option CloudGate front expansion card Smart Metering Card incl 1x6P connector
AllThingsTalk ALLTHINGSTALK Option CloudGate front expansion card Smart Metering Card incl 1x6P connector
SKU: 302X-XXX01-CGWE054-01
fr. 96:-/mån
 
Köp
Studentpris 2.969:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC
ALOGIC SFP Transceiver Module GLC-SX-mm Compatible 1000Base
ALOGIC SFP Transceiver Module GLC-SX-mm Compatible 1000Base
SKU: GLC-SX-MM-ALG
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
fr. 13:-/mån
 
Köp
Studentpris 399:- inkl. moms 
Inte på lager
ALOGIC SFP Transceiver Module GLC-T Compatible 1000Base-T
ALOGIC SFP Transceiver Module GLC-T Compatible 1000Base-T
SKU: GLC-T-ALG
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
fr. 27:-/mån
 
Köp
Studentpris 824:- inkl. moms 
Inte på lager
ARUBA
ARUBA HPE Instant On PSU Power Adaptor 12V/36W
ARUBA HPE Instant On PSU Power Adaptor 12V/36W
SKU: R3X85A
Produkt: Nät
fr. 8:-/mån
 
Köp
Studentpris 242:- inkl. moms 
På lager
ARUBA AP-AC2-48C D48V/50W AC/DC power adapter type C, R3K01A
ARUBA AP-AC2-48C D48V/50W AC/DC power adapter type C, R3K01A
SKU: R3K01A
fr. 16:-/mån
 
Köp
Studentpris 466:- inkl. moms 
Inte på lager
ARUBA PSU-150-AC 150W AC Power Supply
ARUBA PSU-150-AC 150W AC Power Supply
SKU: JX933A
Produkt: Nät
fr. 92:-/mån
 
Köp
Studentpris 2.848:- inkl. moms 
Inte på lager
ARUBA 7008-MNT-19 7008 Rack Mnt
ARUBA 7008-MNT-19 7008 Rack Mnt
SKU: JX934A
Produkt: Diverse
fr. 109:-/mån
 
Köp
Studentpris 3.374:- inkl. moms 
Inte på lager
ARUBA 7030-K12-32 RW K12 32 AP Bundle
ARUBA 7030-K12-32 RW K12 32 AP Bundle
SKU: JW773A
Produkt: Diverse
fr. 3.615:-/mån
 
Köp
Studentpris 112.173:- inkl. moms 
Inte på lager
ARUBA 7205-K12-64 RW K12 64 AP Bundle
ARUBA 7205-K12-64 RW K12 64 AP Bundle
SKU: JW775A
Produkt: Diverse
fr. 6.739:-/mån
 
Köp
Studentpris 209.134:- inkl. moms 
Inte på lager
ARUBA 7205-K12-128 RW K12 128 AP Bndl
ARUBA 7205-K12-128 RW K12 128 AP Bndl
SKU: JW777A
Produkt: Diverse
fr. 9.525:-/mån
 
Köp
Studentpris 295.603:- inkl. moms 
Inte på lager
ARUBA 7210-K12-128 RW K12 128 AP Bndl
ARUBA 7210-K12-128 RW K12 128 AP Bndl
SKU: JW779A
Produkt: Nätverks Verktyg
fr. 10.672:-/mån
 
Köp
Studentpris 331.208:- inkl. moms 
Inte på lager
ASUS
ASUS MCI-10G/ 82599-2S
ASUS MCI-10G/ 82599-2S
SKU: 90SC08J0-M0UAY0
Produkt: Server / Tillbehör
fr. 65:-/mån
 
Köp
Studentpris 2.002:- inkl. moms 
På lager
ATOP
ATOP SFP SX 1.25G 850nm 550m LC transceiver
ATOP SFP SX 1.25G 850nm 550m LC transceiver
SKU: APS85123CDL05
fr. 8:-/mån
 
Köp
Studentpris 230:- inkl. moms 
Inte på lager
ATOP SPF LX 1.25G 1310nm transceiver
ATOP SPF LX 1.25G 1310nm transceiver
SKU: APS31123CDL20
fr. 9:-/mån
 
Köp
Studentpris 249:- inkl. moms 
Inte på lager
ATOP SFP BX-D 1.25G Tx1310/ Rx1490nm 20KM LC transceiver
ATOP SFP BX-D 1.25G Tx1310/ Rx1490nm 20KM LC transceiver
SKU: APSB34123CDL20
fr. 10:-/mån
 
Köp
Studentpris 287:- inkl. moms 
Inte på lager
ATOP SFP BX-D 1.25G Tx1490/ Rx1310nm 20KM LC tranceiver
ATOP SFP BX-D 1.25G Tx1490/ Rx1310nm 20KM LC tranceiver
SKU: APSB43123CDL20
fr. 12:-/mån
 
Köp
Studentpris 366:- inkl. moms 
Inte på lager
ATOP SFP+ SR 10G 850nm 300m LC transceiver
ATOP SFP+ SR 10G 850nm 300m LC transceiver
SKU: APSP85B33CDL03
fr. 12:-/mån
 
Köp
Studentpris 366:- inkl. moms 
Inte på lager
ATOP SFP Copper 10/ 100/ 1000Mb/ s Auto-Neg 100m RJ45 transceiver
ATOP SFP Copper 10/ 100/ 1000Mb/ s Auto-Neg 100m RJ45 transceiver
SKU: AP-ST2
fr. 16:-/mån
 
Köp
Studentpris 479:- inkl. moms 
Inte på lager
ATOP SFP Copper 1000Mb/s 100m RJ45 transceiver
ATOP SFP Copper 1000Mb/s 100m RJ45 transceiver
SKU: AP-ST1
fr. 16:-/mån
 
Köp
Studentpris 479:- inkl. moms 
Inte på lager
ATOP SFP+ LR 10G 1310nm 10KM LC transceiver
ATOP SFP+ LR 10G 1310nm 10KM LC transceiver
SKU: APSP31B33CDL10
fr. 20:-/mån
 
Köp
Studentpris 596:- inkl. moms 
Inte på lager
ATOP SFP+ BX-D 10G Tx1330/ Rx1270nm 10KM LC transceiver
ATOP SFP+ BX-D 10G Tx1330/ Rx1270nm 10KM LC transceiver
SKU: APSPB32B33CDL10
fr. 30:-/mån
 
Köp
Studentpris 901:- inkl. moms 
Inte på lager
ATOP SFP+ BX-U 10G Tx1270/ Rx1330nm 10KM LC transceiver
ATOP SFP+ BX-U 10G Tx1270/ Rx1330nm 10KM LC transceiver
SKU: APSPB23B33CDL10
fr. 30:-/mån
 
Köp
Studentpris 901:- inkl. moms 
Inte på lager
ATOP QSFP+ PLR4L 4x10G 1310nm 2KM MPO transceiver
ATOP QSFP+ PLR4L 4x10G 1310nm 2KM MPO transceiver
SKU: APQPLR43CDM2
fr. 229:-/mån
 
Köp
Studentpris 7.086:- inkl. moms 
Inte på lager
ATOP QSFP+ LR4 40G 1310nm 10KM LC transceiver
ATOP QSFP+ LR4 40G 1310nm 10KM LC transceiver
SKU: APQPLR43CDL10
fr. 250:-/mån
 
Köp
Studentpris 7.729:- inkl. moms 
Inte på lager
ATOP QSFP+ PLR4 4x10G 1310nm 10KM MPO transceiver
ATOP QSFP+ PLR4 4x10G 1310nm 10KM MPO transceiver
SKU: APQPLR43CDM10
fr. 255:-/mån
 
Köp
Studentpris 7.891:- inkl. moms 
Inte på lager
AUDIOVISION
AUDIOVISION Key for EZ-DataLock CAT6
AUDIOVISION Key for EZ-DataLock CAT6
SKU: PL-105050
Produkt: Kabelkomponenter
fr. 2:-/mån
 
Köp
Studentpris 38:- inkl. moms 
Inte på lager
AUDIOVISION Strain Relief for CAT6+ Grey
AUDIOVISION Strain Relief for CAT6+ Grey
SKU: PL-105008
Produkt: Kabelkomponenter
fr. 2:-/mån
 
Köp
Studentpris 51:- inkl. moms 
På lager
AUDIOVISION Utbytesblad till ezEX-Puck (2-pack)
AUDIOVISION Utbytesblad till ezEX-Puck (2-pack)
SKU: PL-100071BL
Produkt: Verktyg
fr. 6:-/mån
 
Köp
Studentpris 162:- inkl. moms 
På lager
AUDIOVISION Modular contact EZ-RJ45 CAT6
AUDIOVISION Modular contact EZ-RJ45 CAT6
SKU: PL-105004
Produkt: Verktyg
fr. 6:-/mån
 
Köp
Studentpris 177:- inkl. moms 
Inte på lager
AUDIOVISION Replacement blades for EZ-RJ45CRIMP-HD
AUDIOVISION Replacement blades for EZ-RJ45CRIMP-HD
SKU: PL-100054BL
Produkt: Diverse
fr. 9:-/mån
 
Köp
Studentpris 250:- inkl. moms 
På lager
AUDIOVISION Modular contact EZ-RJ45 CAT6 (Intern Shield)
AUDIOVISION Modular contact EZ-RJ45 CAT6 (Intern Shield)
SKU: PL-105020
Produkt: Verktyg
fr. 10:-/mån
 
Köp
Studentpris 303:- inkl. moms 
På lager
AUDIOVISION Modular contact CAT6A/ CAT7 (Extern Shield)
AUDIOVISION Modular contact CAT6A/ CAT7 (Extern Shield)
SKU: PL-106190
Produkt: Kabelkomponenter
fr. 10:-/mån
 
Köp
Studentpris 303:- inkl. moms 
På lager
AUDIOVISION Strain Relief CAT6 (50-PACK) Clear
AUDIOVISION Strain Relief CAT6 (50-PACK) Clear
SKU: PL-100036
Produkt: Kabelkomponenter
fr. 12:-/mån
 
Köp
Studentpris 351:- inkl. moms 
Inte på lager
AUDIOVISION Modular contact EZ-RJ45 CAT6 (Extern Shield)
AUDIOVISION Modular contact EZ-RJ45 CAT6 (Extern Shield)
SKU: PL-105022
Produkt: Kabelkomponenter
fr. 15:-/mån
 
Köp
Studentpris 455:- inkl. moms 
Inte på lager
AUDIOVISION Cyclops 2 Cable Jacket Stripper
AUDIOVISION Cyclops 2 Cable Jacket Stripper
SKU: PL-15010C
Produkt: Verktyg
fr. 20:-/mån
 
Köp
Studentpris 612:- inkl. moms 
På lager
AUDIOVISION Strain Relief EZ-DataLock CAT6 (20-PACK) Grey
AUDIOVISION Strain Relief EZ-DataLock CAT6 (20-PACK) Grey
SKU: PL-100042
Produkt: Kabelkomponenter
fr. 21:-/mån
 
Köp
Studentpris 627:- inkl. moms 
Inte på lager
AUDIOVISION Modularkontakt ezEX44 CAT5e/ CAT6 100-Pack
AUDIOVISION Modularkontakt ezEX44 CAT5e/ CAT6 100-Pack
SKU: PL-202044J
fr. 60:-/mån
 
Köp
Studentpris 1.862:- inkl. moms 
Inte på lager
AUDIOVISION Modularkontakt ezEX38 CAT5e 100-Pack
AUDIOVISION Modularkontakt ezEX38 CAT5e 100-Pack
SKU: PL-202038J
Produkt: Kabelkomponenter
fr. 63:-/mån
 
Köp
Studentpris 1.931:- inkl. moms 
På lager
AUDIOVISION Crimp tool EZ-RJ45 Heavy Duty
AUDIOVISION Crimp tool EZ-RJ45 Heavy Duty
SKU: PL-100054
Produkt: Verktyg
fr. 69:-/mån
 
Köp
Studentpris 2.124:- inkl. moms 
På lager
AUDIOVISION Modularkontakt ezEX48 CAT6A/ CAT7 100-Pack
AUDIOVISION Modularkontakt ezEX48 CAT6A/ CAT7 100-Pack
SKU: PL-202048J
fr. 76:-/mån
 
Köp
Studentpris 2.329:- inkl. moms 
Inte på lager
AUDIOVISION EXO Krimpverktyg inkl. EZ-EX-Puck för CAT5e/ CAT6/ CAT6A/ CAT7
AUDIOVISION EXO Krimpverktyg inkl. EZ-EX-Puck för CAT5e/ CAT6/ CAT6A/ CAT7
SKU: PL-100061C
Produkt: Verktyg
fr. 90:-/mån
 
Köp
Studentpris 2.766:- inkl. moms 
På lager
AUDIOVISION Termineringskit för EZ-RJ45 & ezEX44/48 CAT5e/ 6A/ 7
AUDIOVISION Termineringskit för EZ-RJ45 & ezEX44/48 CAT5e/ 6A/ 7
SKU: PL-90186
Produkt: Verktyg
fr. 174:-/mån
 
Köp
Studentpris 5.379:- inkl. moms 
På lager
AUDIOVISION RJ PRO kit incl Crimp tool and Modular Contacts
AUDIOVISION RJ PRO kit incl Crimp tool and Modular Contacts
SKU: PL-90173
Produkt: Verktyg
fr. 189:-/mån
 
Köp
Studentpris 5.838:- inkl. moms 
På lager
AUDIOVISION Termineringskit för EZ-RJ45 & ezEX44/48 CAT5e/ 6A/ 7
AUDIOVISION Termineringskit för EZ-RJ45 & ezEX44/48 CAT5e/ 6A/ 7
SKU: PL-90185
Produkt: Verktyg
fr. 211:-/mån
 
Köp
Studentpris 6.547:- inkl. moms 
På lager
AUDIOVISION Termineringskit ezEX "Deluxe"
AUDIOVISION Termineringskit ezEX "Deluxe"
SKU: PL-90149
Produkt: Verktyg
fr. 430:-/mån
 
Köp
Studentpris 13.330:- inkl. moms 
På lager
AUERSWALD
AUERSWALD COMpact NET-Modul für COMpact 5200/5500
AUERSWALD COMpact NET-Modul für COMpact 5200/5500
SKU: 90333
Produkt: Diverse
fr. 37:-/mån
 
Köp
Studentpris 1.144:- inkl. moms 
Inte på lager
BARRACUDA
BARRACUDA Load Balancer Appl. 640 Energize Updates Sub.
BARRACUDA Load Balancer Appl. 640 Energize Updates Sub.
SKU: BBFi640a-e
Produkt: Nätverks Verktyg
fr. 83:-/mån
 
Köp
Studentpris 2.567:- inkl. moms 
Inte på lager
BARRACUDA Load Balancer Appl. 640 Instant Replacement Sub.
BARRACUDA Load Balancer Appl. 640 Instant Replacement Sub.
SKU: BBFi640a-h
Produkt: Nätverks Verktyg
fr. 106:-/mån
 
Köp
Studentpris 3.274:- inkl. moms 
Inte på lager
BARRACUDA Load Balancer Appl. 640 Premium Sup.Sub.
BARRACUDA Load Balancer Appl. 640 Premium Sup.Sub.
SKU: BBFi640a-p
Produkt: Nätverks Verktyg
fr. 106:-/mån
 
Köp
Studentpris 3.274:- inkl. moms 
Inte på lager
BARRACUDA USB Network Module M41 (4G/LTE North America)
BARRACUDA USB Network Module M41 (4G/LTE North America)
SKU: BNGIM41a
Produkt: Analogt modem
fr. 176:-/mån
 
Köp
Studentpris 5.458:- inkl. moms 
Inte på lager
BENQ
BENQ Signal Shuttle RJ45 (SP830/ SP831)
BENQ Signal Shuttle RJ45 (SP830/ SP831)
SKU: 9E.04701.001
Produkt: Diverse
fr. 88:-/mån
 
Köp
Studentpris 2.723:- inkl. moms 
Inte på lager
BLACK BOX
BLACK BOX Rackmount Bracket
BLACK BOX Rackmount Bracket
SKU: RMK2004
Produkt: Montering
fr. 26:-/mån
 
Köp
Studentpris 794:- inkl. moms 
Inte på lager
BROADCOM
BROADCOM Avago AFBR-710SMZ - SFP+ sändar/ mottagarmodul - 10 GigE - 10GBase-SR,  10GBase-SW - LC multiläge - upp till 400 m - 850 nm
BROADCOM Avago AFBR-710SMZ - SFP+ sändar/ mottagarmodul - 10 GigE - 10GBase-SR, 10GBase-SW - LC multiläge - upp till 400 m - 850 nm
SKU: AFBR-710SMZ
fr. 13:-/mån
 
Köp
Studentpris 385:- inkl. moms 
Inte på lager
BROADCOM Avago AFBR-735SMZ - SFP28 sändar-/ mottagarmodul - 25 Gigabit LAN - 25GBase-SR - LC multiläge - upp till 100 m - 850 nm
BROADCOM Avago AFBR-735SMZ - SFP28 sändar-/ mottagarmodul - 25 Gigabit LAN - 25GBase-SR - LC multiläge - upp till 100 m - 850 nm
SKU: AFBR-735SMZ
fr. 36:-/mån
 
Köp
Studentpris 1.092:- inkl. moms 
Inte på lager
BROADCOM Avago - QSFP28 sändar-/ mottagarmodul - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-SR4 - MPO multiläge - 850 nm
BROADCOM Avago - QSFP28 sändar-/ mottagarmodul - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-SR4 - MPO multiläge - 850 nm
SKU: AFBR-89CDHZ
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
fr. 67:-/mån
 
Köp
Studentpris 2.075:- inkl. moms 
På lager
Visar 1-60 av 3112 objekt 1 2 3 4 5 ... 52 Nästa
Nyheter
Upp till 2000:- tillbaka vid köp av ny dator

Passa på att handla Din nya dator under kampanjen!

...
SPARA 1000-lappar på APPLE
Studentdator.se är auktoriserad Apple Återförsäljare... ...
Kampanjer bärbart
Tung kampanj på bärbart.. ...
Nyhetsbrev – Bli medlem!
Gå med idag! Få vetskap om nyheter och studenterbjudanden före alla andra.
   
Bästsäljare
APPLE MacBook Pro (2020) Rymdgrå M1 16GB 2048GB SSD 13.3"
Konfiguratorer - Guide

Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.

Kategorier
Tillverkare

Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.